Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86739
Stary 21.08.2020, 06:57
Cieszą mnie informację na temat Buksy, że zostanie z nim kontrakt przedłużony. Szczerze, to myślę że jest to bardzo dobra opcja również dla niego. Prawda jest tak, że w innym klubie miałby problem, żeby regularnie grać, więc tutaj ma to bezpieczeństwo by się rozwijać. Na ten moment uważam, że to jest zawodnik na 15- 20 minut. Myślę, że trochę lodu na głowę, bo jest to na pewno talent, ale dużo pracy przed nim i oby kontuzje go omijały. Przede wszystkim regularność i gdy będzie prawie zawsze grał w pierwszym składzie to może wtedy myśleć o odejściu, bo wiemy jak takie historie się kończą...
Odpowiedz cytując