Jontek napisał(a):

|
Super, że Buksik zostaje, ale na jakich warunkach to się pewnie dopiero dowiemy, gdy będzie odchodził. Pewnie ma klauzulę odejścia i spory procent z kwoty transferowej dla siebie.
|
W tym ostatnim zdaniu jedno wyklucza drugie.
Albo wpisujesz klauzule by ktoś mógł Cię kupić za grosze i nie być "uzależniony" od widzi mi się klubu.
Albo masz % z transferu, aby mieć zarobek w tym aby macierzysty klub sprzedał Cię nie za 2 ale 12 mln. Dodatkowo klub który Cię kupuje poważniej traktuje gościa za 12 niż za 2 mln.
Obstawiam to drugie, tym bardziej że Buksowie nie raz i nie dwa powtarzali, że chcą aby Wisła zarobiła.