Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86736
Stary 20.08.2020, 20:48
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Super, że Buksik zostaje, ale na jakich warunkach to się pewnie dopiero dowiemy, gdy będzie odchodził. Pewnie ma klauzulę odejścia i spory procent z kwoty transferowej dla siebie.
W tym ostatnim zdaniu jedno wyklucza drugie.

Albo wpisujesz klauzule by ktoś mógł Cię kupić za grosze i nie być "uzależniony" od widzi mi się klubu.
Albo masz % z transferu, aby mieć zarobek w tym aby macierzysty klub sprzedał Cię nie za 2 ale 12 mln. Dodatkowo klub który Cię kupuje poważniej traktuje gościa za 12 niż za 2 mln.

Obstawiam to drugie, tym bardziej że Buksowie nie raz i nie dwa powtarzali, że chcą aby Wisła zarobiła.
Odpowiedz cytując