Cytat:
|
Mowia na TT ze Buksa podpisal na 3 lata.
|
Do 30 sierpnia 2023. Jutro filmik z Buksą i Błaszczem (przedłużył o rok sam ze sobą) - "Most Wiślaków".
Super, że Buksik zostaje, ale na jakich warunkach to się pewnie dopiero dowiemy, gdy będzie odchodził. Pewnie ma klauzulę odejścia i spory procent z kwoty transferowej dla siebie.