Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
 
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86735
Stary 20.08.2020, 17:42
Cytat:
Mowia na TT ze Buksa podpisal na 3 lata.

Do 30 sierpnia 2023. Jutro filmik z Buksą i Błaszczem (przedłużył o rok sam ze sobą) - "Most Wiślaków".


Super, że Buksik zostaje, ale na jakich warunkach to się pewnie dopiero dowiemy, gdy będzie odchodził. Pewnie ma klauzulę odejścia i spory procent z kwoty transferowej dla siebie.
Odpowiedz cytując