Jeszcze raz, bo widzę, że niektórzy dalej zdziwieni brakiem strojów dedykowanych Wiśle od początku obecnego sezonu - projekty strojów specjalnie przygotowanych dla danej drużyny zatwierdza się na wiele miesięcy przed ich produkcją. "Wiele" to nie dwa, trzy miesiące
