Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5187
Stary 20.08.2020, 16:10
W Lechu mocno zawrzało, szczególnie wśród grup kibicowskich, ponieważ Macron pokolorował logo Lecha w trzecim stroju na pomarańczowo. Swoją drogą, subiektywnym zdaniem ich komplet nie robi wrażenia, umieszczanie jakies grafiki na całej koszulce, trochę tandetnie wygląda.


Btw. Wczoraj zauwazylem ze Macron jest technicznym od strojów sędziowskich w Lidze Mistrzów.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując