Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Gorlicki Wiślak
Junior Member
Od: 01.2009
Skąd: Gorlice
Offline
#
21884
20.08.2020, 15:57
Tomasz Jażdżyński na Twitterze:
„Proście, a będzie wam dane” - w moim przypadku zadziałało! Żółto-niebieskie barwy powoli znikają z trybuny stadionu Wisły
Źródło:
https://twitter.com/jazdzynski/statu...25805929762817
Gorlicki Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gorlicki Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez Gorlicki Wiślak