Wyświetl pojedynczy post
Gorlicki Wiślak
Junior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21884
Stary 20.08.2020, 15:57
Tomasz Jażdżyński na Twitterze:

„Proście, a będzie wam dane” - w moim przypadku zadziałało! Żółto-niebieskie barwy powoli znikają z trybuny stadionu Wisły



Źródło: https://twitter.com/jazdzynski/statu...25805929762817
Odpowiedz cytując