|
Chyba mnie nie do końca zrozumieliście. Miałem na myśli przypał w tym sensie, że Raków prawdopodobnie dostanie stroje od razu a my mamy czekać nie wiadomo do kiedy. Wygląda to trochę tak jakby Wisła umowę z Macronem sfinalizowała dzień przed jej ogłoszeniem a projekty strojów dopiero się tworzą i korona jest tylko dobrą wymówką na to dlaczego zaczynamy w katalogach.
Same stroje Rakowa na projekcie wyglądają ładnie, pytanie jak w rzeczywistości wyjdą.
|