sanderuss napisał(a):

Czyli na zlosc mamie uszka sobie odmroze? Troche niepowazna decyzja zeby nie zakontraktowac dobrego grajka tylko dlatego zeby nosa utrzec pracownikowi ktory go polecil.
Tak przy okazji system prowizji/bonusow jest normalny i stanowi dodatkowa motywacje dla pracownikow.
|
Tijanicia zablokował Wisłocki, natomiast całą sytuację opisał Kuzba z Karczem:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14079847
Do znalezienia również masz wersję Wisłockiego spisana przez Janexa
Myślę że prawda leży pośrodku. Kuzba pracuje obecnie jako menager i zapewne lepiej się w tym odnajduje. A niż kiedyś wróci na zdrowych zasadach?