Wyświetl pojedynczy post
Gorlicki Wiślak
Junior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5185
Stary 20.08.2020, 12:52
Dlaczego do sesji zdj pozują w całości na czerwono?

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15136216

W sparingach było tak samo. Niby za wcześnie by wyciągać jakieś pochopne wnioski ale chyba nikt nie wpadł na tak idiotyczny pomysł by w 1 komplecie zamienić białe spodenki i getry na czerwone?

A te bramkarskie w tak jasnym odcieniu zielonego bardzo mi się nie podobają. mam nadzieje że tak jak za adidasa bramkarze mają jeszcze komplety czarne, niebieskie i żółte i w takich kombinacjach będziemy ich widywać częściej

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...16/zd/44891642
Odpowiedz cytując