Dlaczego do sesji zdj pozują w całości na czerwono?
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15136216
W sparingach było tak samo. Niby za wcześnie by wyciągać jakieś pochopne wnioski ale chyba nikt nie wpadł na tak idiotyczny pomysł by w 1 komplecie zamienić białe spodenki i getry na czerwone?
A te bramkarskie w tak jasnym odcieniu zielonego bardzo mi się nie podobają. mam nadzieje że tak jak za adidasa bramkarze mają jeszcze komplety czarne, niebieskie i żółte i w takich kombinacjach będziemy ich widywać częściej
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...16/zd/44891642