Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26555
Stary 20.08.2020, 12:01
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
tak sobie oglądałem wczoraj LM , i sie zastanawiam , czemu u nas nikt nie ładuje takich bramek jak pierwsza tego Gnabrego ?

czy już naprawde w polskim zasięgu finansowym sa piłkarze którzy tylko umieją pod bramką dostawić noge i (może) wpadnie ?

a jak ktoś umie podciągnąć piłke 20 metrów i na koniec celnie za.......ić , to już miliony euro i nie dla nas taki pilkarz ?
Co do bramki, to w top-ileś-tam ekstraklapy znajdziesz równie ładne. Raz na ruski rok każdemu wpadnie, nawet na orliku. Więc problem jest "tylko" z powtarzalnością.

Jeśli więc pytasz czy w polskim zasięgu finansowym są piłkarze pokroju Gnabry'ego, to podpowiem, że nie. Nie są. I prawdopodobnie nigdy nie będą.
Odpowiedz cytując