Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

tak sobie oglądałem wczoraj LM , i sie zastanawiam , czemu u nas nikt nie ładuje takich bramek jak pierwsza tego Gnabrego ?
czy już naprawde w polskim zasięgu finansowym sa piłkarze którzy tylko umieją pod bramką dostawić noge i (może) wpadnie ?
a jak ktoś umie podciągnąć piłke 20 metrów i na koniec celnie za.......ić , to już miliony euro i nie dla nas taki pilkarz ?
|
Co do bramki, to w top-ileś-tam ekstraklapy znajdziesz równie ładne. Raz na ruski rok każdemu wpadnie, nawet na orliku. Więc problem jest "tylko" z powtarzalnością.
Jeśli więc pytasz czy w polskim zasięgu finansowym są piłkarze pokroju Gnabry'ego, to podpowiem, że nie. Nie są. I prawdopodobnie nigdy nie będą.