sanderuss napisał(a):

Nie ważne kto to był, myślę że to była wspólna decyzja rady nadzorczej. Kuzba chciał mieć płacone jak menager, a nie pracownik klubu. Nie dziwi zachowanie Wisły.
A jakby iść jego tokiem rozumowania i brać % za trafione transfery to powinien w drugą strone też dopłacać za te wynalazki pokroju Videmonta.