serek.c2 napisał(a):

Przecież projekty są wybierane w klubach, więc tak sobie Macron poradził, jakie dostał wytyczne
|
To fajnie, że zgodzili się na pomarańczowy herb w trzecim komplecie strojów, to chyba ukłon w stronę ich sponsora STS.
Ogólnie na niebieskiej koszulce lepiej by się prezentowało białe logo STS, a na białej koszulce niebieskie logo, a nie kolorowe. Do tego jest za duże i zasłania tłoczony herb miasta. Słabo to wygląda...
To już nasze LV BET lepiej się prezentuje.