Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5176
Stary 19.08.2020, 19:00
No nie wyglądają zbyt ekskluzywnie )))) Tzn czarna oprócz tego że wygląda jak koszulka ZL akurat fajna ))))) Miejmy nadzieję, że u nas nie wpadną na coś takiego. Z drugiej strony ktoś to przecież ze strony Lecha akceptował chyba.
Odpowiedz cytując