Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
5173
19.08.2020, 18:20
Tak sobie poradził Macron z koszulkami amici:
https://kkslech.com/2020/08/19/lech-...zon-2020-2021/
ciekawe co u nas wymyślą na wiosnę
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek