Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26551
Stary 18.08.2020, 14:45
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Wy tak na serio Podniecacie sie jakimś screenem z opisu treningu
Jak ja napiszę:

" Byłem na treningu. Miazga. Wysoka intensywność. Wszystko w biegu. Dużo sprintów. Każdy został godzinę dłużęj (Kuba, Boguś i Sadlok nawet 15 godziny bo jeszcze sprinty po strzeleckim robili).
Buksa ćwiczył strzały, ale miał trudno bo 3 bramkarzy stało w bramce, Buchalik Lis i Broda, każdy chciał pomóc. Miazga. Atmosfera mega! Boguski wszystkich nowych na końcu wziął w kółko i pokazywał album ze zdjęciami od początku jego gry w Wiśle, mega. Chłopaki byli pod wrażeniem, żę tyle lat gra. Jak Savic widział zdjęcia Bogusia z totenhamem i z barcą to go zatkało. Utwierdził się, że dobrze wybrał... Na końcu jak się wykąpali to nikt nie chciał wracać do domu, poszli na wspólną kolację."

To też to będziecie komentować
Komunikacja niewerbalna tez jest czasami wazniejsza od werbalnej i czasami sie widzi na boisku zawodnikow wznoszacych ramiona, machajacych lapami czy strzelajacy oczami. Sprawne oko jest w stanie takie rzeczy wychwycic.
Odpowiedz cytując