Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
86708
18.08.2020, 11:51
Wisła
NIGDY
nie miała dobrego bramkarza... Przynajmniej ja nie pamiętam. A ponad przeciętność wybijali się Cuesta i Cierznak który trafił z formą na pół roku i się zeszmacił nie grając już nigdy na takim poziomie
Arek95
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Arek95