Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86708
Stary 18.08.2020, 11:51
Wisła NIGDY nie miała dobrego bramkarza... Przynajmniej ja nie pamiętam. A ponad przeciętność wybijali się Cuesta i Cierznak który trafił z formą na pół roku i się zeszmacił nie grając już nigdy na takim poziomie
Odpowiedz cytując