|
Na forum Wisły czytam o chęci powrotu legionisty, jaki to wspaniały....rzygać się chce.
Załuska i Cierzniak, któremu z nich wbili bramkę z rogu bezpośrednio? ależ cudowni bramkarze.... Poziom użytkowników forum schodzi na psy.
Mój post jest subiektywną, własną opinią na dany temat i ma na celu wyrażenie osobistego zdania na dany temat
|