Szneka napisał(a):

|
święte słowa. ostatni dobry bramkarz to byli Cierzniak i Załuska. Może warto było pokusić się o wykupienie Augustyna z Lechii lub Heberta z Japonii.Tym bardziej, że za Savicevicia parę złotych wpadło
|
Augustyn od tego sezonu kopie się po czole w Jagiellonii.