Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86706
Stary 18.08.2020, 10:33
Szneka napisał(a):Wyświetl post
święte słowa. ostatni dobry bramkarz to byli Cierzniak i Załuska. Może warto było pokusić się o wykupienie Augustyna z Lechii lub Heberta z Japonii.Tym bardziej, że za Savicevicia parę złotych wpadło
Augustyn od tego sezonu kopie się po czole w Jagiellonii.
Odpowiedz cytując