Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#423
Stary 18.08.2020, 10:00
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
jak pijesz do mnie to przeczytaj uważnie jeszcze raz mój post bo nigdzie tam nie nawoluje do zaniechania kupowania karnetów, to są każdego prywatne pieniądze jak i decyzja co do wydatkowania ich.. Ja napisałem jedynie swoje prywatne odczucia co do wydania przeze mnie moich pieniędzy na karnet w obecnej sytuacji w jakiej postawiły Wisłę skórokopy.
No to pisz dalej swoje prywatne odczucia a za rok znowu płacz że odpadli z Kszo i ledwo się utrzymali.

Oprócz Ciebie jest pełna masa idiotów którzy po przeczytaniu takiego posta pomyślą: ,,Dobra ma rację, nie kupuję karnetu, dam im nauczkę"

Dla mnie jest to ewidentne działanie na szkodę klubu i powinien lecieć za coś takiego ban, a już na pewno kasacja takiego posta.

Nie chcesz to nie kupuj karnetu, spal szalik, wyrzuć wszystkie pamiątki, wypisz się z socios, ale proszę zachowaj to dla siebie a nie rób wstydu temu klubowi. A to wszystko przez to bo piłkarzyki przegrali meczyk...
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 18.08.2020 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując