Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86703
Stary 18.08.2020, 09:43
Zarządzający zespołem zapomnieli, że bez dobrego bramkarza i obrony trudno będzie o dobry wynik...

Bramkarz u nas to już od kilku sezonów pozycja widmo.
Obrona chyba najsłabsza od lat?
Fajnie, że wzmacniamy pomoc i atak, ale drużynę raczej powinno się budować na odwrót, od dobrego bramkarza i obrońców.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując