|
A jaka to sytuacja?Nikt tej kompromitacji pod dywan nie zamiata.Wszyscy na czela z trenerem i właścicielami mówią że jest im wstyd.Co mają jeszcze zrobić?Dokonać samobiczowania na płycie rynku?No dali dupy i tyle.Brakło koncentracji,zaangażowania .Ja czekam na rehabilitację już w najbliższym meczu
|