Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#422
Stary 18.08.2020, 09:36
A jaka to sytuacja?Nikt tej kompromitacji pod dywan nie zamiata.Wszyscy na czela z trenerem i właścicielami mówią że jest im wstyd.Co mają jeszcze zrobić?Dokonać samobiczowania na płycie rynku?No dali dupy i tyle.Brakło koncentracji,zaangażowania .Ja czekam na rehabilitację już w najbliższym meczu
Odpowiedz cytując