Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26547
Stary 18.08.2020, 09:24
dziki napisał(a):Wyświetl post
Najwyraźniej Boguski ma inne wymagania. I tak wiadomo, że wina Bogusia - jeżeli wybije rurę w toalecie na Reymonta, to się okaże, że Boguski źle rurę założył, auto się ubrudziło przez niego i w ogóle cały krakowski smog też jego sprawka.

Panika po tym KSZO jakbyśmy właśnie mieli do czwartej ligi spaść, albo wręcz ogłosić upadłość. Zabrakło mi tylko wpisów z gatunku 'na ciul mnie ta Trójca, jak mogliśmy od czwartej ligi zacząć i bylibyśmy silniejsi, hurr durr'.

Słaby wynik, szkoda pucharu, mocny wstyd, ale jeśli wszystkie inne [lub chociaż większość] planów na ten sezon wypali, to za rok czy dwa będziemy mogli rzeczywiście walczyć i o puchar i o mistrza. Póki co niech się dług spłaca, młodzi rozwijają, akademia buduje i marka odbudowuje. Nie ma co panikować.
A wiesz że w całym tym odpadnięciu, najbardziej bolesne są straty finansowe?
Znajdź tutaj pretensje do trojcy że odpadliśmy z KSZO? Litości.
Odpowiedz cytując