|
Dokładnie.Jeszcze sobie sprawdżcie tweety tego gościa.Ma jebla na punkcie Skowronka i Boguskiego.Zaczęło się znowu podgryzanie układu właścicielskiego i ogólnie sytuacji w klubie.Może ktos chce zobaczyć czy można już uderzyć z pełną siłą czy trzeba jeszcze poczekać aż zapał kibiców osłabnie
|