Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26546
Stary 18.08.2020, 09:14
Dokładnie.Jeszcze sobie sprawdżcie tweety tego gościa.Ma jebla na punkcie Skowronka i Boguskiego.Zaczęło się znowu podgryzanie układu właścicielskiego i ogólnie sytuacji w klubie.Może ktos chce zobaczyć czy można już uderzyć z pełną siłą czy trzeba jeszcze poczekać aż zapał kibiców osłabnie
Odpowiedz cytując