|
Co tu się odpierd ala na tym forum to głowa mała...
Jakiś łeb wrzucił posta na tweetera i burza na forum, bo piłkarze zeszli do szatni po treningu... Jest koniec treningu to koniec treningu. Nawet nie wiecie czy piłkarze nie mieli takich wytycznych: ty ty i ty zostajesz, a ty ty i ty idziesz pod prysznic.
Już po pierwszym zdaniu tego prowokatora można stwierdzić że ma nie równo pod kopułą, a Wy łykacie jak pelikany: ,, Jeden trening i SPRAWNE OKO dużo zauważy co się dzieje". No zauważyłeś gościu po chu ju... Sherlock to przy Tobie pikuś.
Szczytem jest ogłaszanie całemu światu o rezygnacji z kupna karnetu. No brawo matoły, oby tak dalej! Potem płaczcie na forum, że walczymy o utrzymanie i dziwcie się kolejnym porażkami z drużynami pokroju Kszo.
|