Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5170
Stary 17.08.2020, 16:19
Z tego co kojarzę w klubowym sklepie internetowym był problem z tą ostatnią biało-granatową koszulką, ale mogę się mylić to wtedy cofam tamto.

Swoją drogą w środę prezentację mają Lech i Raków czyli dwa Macrony (Raków wrócił do nich po rocznej przerwie). Lech wiadomo dostanie dedykowane, ale jeżeli Raków również takie otrzyma to trochę to będzie dziwnie wyglądać w kontekście tego, że Wisła ma czekać na swoje i grać do tego czasu w katalogach.
Odpowiedz cytując