Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 17.08.2020, 14:14
Gdyby nie to uleganie mielibyśmy tutaj fundamenty, a tak od 10 lat wpatrujemy się nostalgicznie w gablotę. Cupiał zasypał indolencję ludzi których miał pod sobą pieniędzmi, nie sadze żeby można było na poważnie ująć praktykę wywalania notorycznie trenerów na zbity pysk jako coś pozytywnego.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując