Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski - 2020/2021
Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
163
17.08.2020, 13:56
viktor56
napisał(a):
Może to jest właśnie dno od którego odbijemy się i później pamiętać będziemy, że to był właśnie ten moment?
Niestety, ale nasze "gwiazdy" zeszłego sezonu dno już osiągnęły a teraz zaczynają w tym dnie robić odwiert...
Arek95
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Arek95