Ogryzek napisał(a):

|
Nie kibiców a właścicieli, którzy ulegają presji kibiców.
|
No tak, ale o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie ten właściciel w ciągu swoich 15 letnich rządów zdobył 8 tytułów MP.
Jako klub o prawie 115 letniej tradycji zdobyliśmy 13 razy MP, więc może to uleganie nie wyszło nam na złe.