|
Nie chcę wprowadzać podziałów, ale uważam że za zniechęcanie do kupna karnetu należałoby tu nakładać bana. Nie wiem czy ci którzy się tutaj tak produkują to trolle, czy tylko pożyteczni idioci, ale jak komuś zrobicie na złość taką krecią robotą, to tylko sobie i nikomu innemu.
|