czaro napisał(a):

Jak już głupoty wklejasz to się z nich wytłumacz :]
Na jakiej podstawie (tak jak ktoś wcześniej pisał) można domniemywać, że poł roku czy rok temu nie byłoby klauzuli przy podpisie? Nie kumam? Wtedy można by wpisać 10mln euro a teraz już nie?