Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 17.08.2020, 12:17
Cytat:
Absurd

Gdy usłyszałem wynik meczu w PP ręce mi opadły. Myślałem, że już nic mnie nie dobije. Ale trener Skowronek potrafił przebić nieporadność swoich piłkarzy. Cytuję: "Najlepszą odpowiedzią będzie oczywiście zwycięstwo w Ekstraklasie. Chcemy dobrze wejść w ligę i to jest kluczowe."
Pan trener tak na poważnie? Właśnie skopał pan szansę Wisły na trofeum, na zysk dla klubu i na radość dla kibiców. Właśnie przegrał pan najkrótszą drogę do europejskich pucharów i myśli pan, że jednym czy drugim zwycięstwem w lidze odkupi pan swoje grzechy?
Tylko zdobycie tytułu Mistrza Polski 2021 może zmazać tę plamę z pana i piłkarzy, którzy brali udział w tym meczu!

Pozdrowienia z wiślackich Bronowic, woytek1974
Może z tym Mistrzem przesadził, ale trudno się z nim nie zgodzić jeżeli chodzi o całą wypowiedź.
Trzeba się w końcu obudzić.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 17.08.2020 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując