Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86687
Stary 16.08.2020, 14:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
News Włodarczyka wyszedł w zupełnie innym tonie, ale raczej nieprzypadkowo w tym samym czasie.

Buksa przedłuży, ale będzie miał klauzule 2-4 mln euro. Tak to widzę.
Mnie zastanawia na jakiej podstawie niektórzy myślą, ze jakby podpisał na początku roku to tej klauzuli by nie było? Czyli dzisiaj strona Olka chce się zabezpieczyć a wtedy by nie chciała? Tia...

Ojciec Buksa się wku**ił, pogadali z Kubą, załagodzona sytuacja i biała karta, rozmowy zaczęły się na nowo. Trela to tak opisał, jakbyśmy teraz to mogli za Olka dostać max milion.

Realnie 3-4 miliony z tego wyciągniemy co w naszej sytuacji i tak będzie ogromnym zastrzykiem gotówki. Gdybyśmy byli Legią kwotę można byłoby mnożyć razy dwa.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 16.08.2020 o godz. 14:37.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując