Karherop napisał(a):

News Włodarczyka wyszedł w zupełnie innym tonie, ale raczej nieprzypadkowo w tym samym czasie.
Buksa przedłuży, ale będzie miał klauzule 2-4 mln euro. Tak to widzę.
|
Mnie zastanawia na jakiej podstawie niektórzy myślą, ze jakby podpisał na początku roku to tej klauzuli by nie było? Czyli dzisiaj strona Olka chce się zabezpieczyć a wtedy by nie chciała? Tia...
Ojciec Buksa się wku**ił, pogadali z Kubą, załagodzona sytuacja i biała karta, rozmowy zaczęły się na nowo. Trela to tak opisał, jakbyśmy teraz to mogli za Olka dostać max milion.
Realnie 3-4 miliony z tego wyciągniemy co w naszej sytuacji i tak będzie ogromnym zastrzykiem gotówki. Gdybyśmy byli Legią kwotę można byłoby mnożyć razy dwa.