Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
86685
16.08.2020, 13:10
Cytat:
Buksa przedłuży, ale będzie miał klauzule 2-4 mln euro. Tak to widzę.
Równie dobrze może zażyczyć sobie klauzuli 1 mln, a nawet i pół miliona, bo przecież my każdy grosz chętnie przyjmiemy, a to nadal więcej niż ekwiwalent...
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek