Jaroo1 napisał(a):

|
Prawda jest taka, że gościu powinien się zajać tym co do niego należy, przestać na TT się udzielać, bo czym gorsze wyniki tym niemilej są widziane takie wpisy i pajacowanie. Morale to na pewno nie podnosi, chluby Wiśle nie przynosi. Mieli być wielcy sponsorzy, inwestorzy itd i tym się powinien zajać, a nie jako poważny czlowiek pisanie relacji na twitterze odnośnie życia czy klubu.
|
Obawiam się, że prędzej wycofa się z Wisły niż będzie zachowywał się tak, jak mu każą kibice.