Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 16.08.2020, 12:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że gościu powinien się zajać tym co do niego należy, przestać na TT się udzielać, bo czym gorsze wyniki tym niemilej są widziane takie wpisy i pajacowanie. Morale to na pewno nie podnosi, chluby Wiśle nie przynosi. Mieli być wielcy sponsorzy, inwestorzy itd i tym się powinien zajać, a nie jako poważny czlowiek pisanie relacji na twitterze odnośnie życia czy klubu.
Obawiam się, że prędzej wycofa się z Wisły niż będzie zachowywał się tak, jak mu każą kibice.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując