Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 16.08.2020, 09:40
Może dałoby się w tym okienku wyciągnąć jakichś graczy z KSZO? Bo jeśli nasze asy z zagranicy są słabsze niż trzecioligowcy to po co przepłacać? Ja za takich "techników" dziekuję. Powtarzam, potrzebni nam drwale a la Cebula i trener zamordysta np. Ojrzyński, bo dobrzy wujkowie typu Brzęczek-Skowronek i technicy typu Chuca to droga donikąd. Ps. Jak wyglądał Buksa na tle trzecioligowców? Czy aby nie nakryli go czapką? Miał iść do Barcelony. Oby nie skończyło się jak z Miskiewiczem. Z Milanu w kilka lat do Wieczystej. A propos - "pijak" i emeryt, który "za stary jest już na skrzydło" czyli Peszko to bije na głowę Maka. Trzeba to towarzystwo wziąć za jaja, a do tego trzeba twardego trenera. Ojrzyński, jakiś niemiecki wynalazek typu Lettieri - byle ktoś twardy i z autorytetem a nie znowu ciepłe kluchy. Liczę że przy pierwszej okazji pozwalajacej nie płacić odszkodowania Skowronek poleci, a zarząd już rozmawia z nowym trenerem. Jeśli odpowiednich klauzul umożliwiających bezbolesne zwolnienie nie mamy, znaczy że rację miał Obi a nie Kuba.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując