kotyrek napisał(a):

|
No na pewno nie w pucharze polski.....:(
|
Nie wyszlibyśmy czy to w Pucharze Polski czy to w lidze, sparingowe ustawienie z tych którzy byli na teraz gotowi do gry od 1 minuty.
Dlatego patrzenie przez pryzmat tego meczu na możliwości Wisły 2020/2021 nie jest zbyt dobrym pomysłem.