Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
Od: 05.2003
Offline
#
86681
15.08.2020, 23:16
X-Ray
napisał(a):
Zacznijmy od tego, że więcej w takim składzie w tym sezonie nie wyjdziemy i to powinno zamykać dyskusję.
No na pewno nie w pucharze polski.....:(
kotyrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotyrek
Znajdź inne posty napisane przez kotyrek