|
To chyba nie jest temat o trenerze.
A w temacie polityki transferowej, to kilka osób tu w ciągu ostatnich dwóch dni wieszczyło nam top4. Jeśli naprawdę ktoś ma taki cel, to chyba jeszcze wiele pracy przed tym zespołem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|