JudasPriest napisał(a):

|
Nie rozumiem tego za bardzo. Dlaczego ma zmieniony numer?
|
Bo chciał? Ja w sumie nie rozumiem po co video z tej okazji nagrywać i jeszcze w dwóch językach ale ja ogólnie nigdy nie rozumiałem fenomenu social mediów tak więc zakładam ,że dział marketingu wie co robi.
No przecież ona nie jest już zastrzeżona. (była tylko w sezonie 18/19 ale też w sumie nie wiem po co)