Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86658
Stary 14.08.2020, 18:10
Jakis mlodziezowy krol sezonu idzie za takie pieniadze do bundesligi ..czy Olek jest gorszy ....aaaa no tak , za slaby fizycznie.....gralismy Tuptami
Odpowiedz cytując