Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86655
Stary 14.08.2020, 15:46
Jontek
Wymieniłeś tą trójkę ludzi - Stolarczyk, Jop, Cantoro. Gdzie mieli lepiej niż w Wiśle i czy mieli jakieś sensowne oferty w tamtych czasach? W 2004 r. przykładowo Jop ledwo miejsce w składzie stracił na rzecz Kłosa oraz wiedział, że w odwodzie jest młody Jacek Kowalczyk to odszedł z Wisły do Rosji. Zresztą w drugiej części wypowiedzi sobie sam odpowiedziałeś.

gizmowisla
Frankowski po prostu odszedł z Wisły ponieważ pojawiła się rozsądna oferta po eliminacjach i dostał wtedy zgodę na transfer. Przykładowo Żurawski i Kosowski odchodzili przed eliminacjami bo wtedy mieli zgody i oferty. Po nieudanych eliminacjach szanse na odejście mogliby mieć mniejsze. Tak samo zresztą w 2007 r. młody wtedy Kuba Błaszczykowski. Dostał ofertę z Niemiec i z niej skorzystał, nie czekał aż wtedy Wisła która zajęła 8 miejsce (co na tamte czasy było dość dużym szokiem) wróci na szczyt.




Edit:


Co do Frankowskiego to jeszcze dodam, że wtedy sam byłem zirytowany jego postawą i nienawidziłem go za to, ciesząc się, że w 2007 r. ponownie do nas nie trafił. Z perspektywy czasu gdy już patrzę na to inaczej i biorąc pod uwagę jaką formę prezentował w lidzę gdy wrócił w 2009 r. zastanawiam się gdzie byśmy byli, zwłaszcza już po reformie eliminacji Ligi Mistrzów mając w składzie dość bramkostrzelnego napastnika.
Ostatnio edytowane przez R33 : 14.08.2020 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując