Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86654
Stary 14.08.2020, 15:44
Garret napisał(a):Wyświetl post
To było akurat dosyć dawno. Bodaj w 2015 albo 2016.

EDIT:
Trafiłem, przełom 2015 i 2016 to newsy o Sadloku w Legii:

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...rszawa/kprzn5z

Personalnie mnie to jakoś nie szokuje, grał u nas przez raptem 1,5 roku, był z zewnątrz, nie dziwi mnie, że do Wisły nie był wtedy przywiązany. Trochę lat od tamtego czasu minęło, jego stosunek do Wisły mógł się po prostu zmienić (i chyba się zmienił).
W jego przypadku duże znaczenie miało to, że dopiero po jakimś czasie przeprowadził się do Krakowa. On, Buchalik i Jankowski długo dojeżdżali do Myślenic z Chorzowa, więc w Krakowie bywał tylko na meczach.

Chyba nawet z 2 lata, albo i więcej minęło, zanim przeprowadził się tutaj. Tutaj później urodziła mu się dwójka dzieci, więc chyba już tak sobie zostanie.
Odpowiedz cytując