Cytat:
|
A możecie już skończyć z tymi ,,legendami"?
|
Ale mu tu nie piszemy o legendach, a o zawodnikach, którzy na tyle utożsamiają się z Wisłą, że ten klub, miasto i szatnię polubili na tyle, że chcą tu zostać jak najdłużej i osiągać z klubem sukcesy. Kiedyś można było tak powiedzieć na przykład o Mauro Cantoro, Stolarczyku czy Jopie. Piłkarze z drugiego szeregu, którzy czuli się Wiślakami i nimi zostali. Kto z obecnych piłkarzy ma taki potencjał, by zostać w klubie na kilka lat, grać w pierwszym składzie i tworzyć radę drużyny? Basha, Klemenz, Janicki i chyba tyle. Na tyle dobrzy, by walczyć o pierwszą jedenastkę i zostać na lata, ale i na tyle słabi, że nikt lepszy po nich nie sięgnie. A oprócz nich to tylko młodzi, którzy rokują na ligowy dżemik, czyli w sam raz na ekstraklasę, czyli taki Szot.