|
A możecie już skończyć z tymi ,,legendami"?
Piłkarz to pracownik taki jak każdy inny, gra tam gdzie mu po prostu bardziej się opłaca. Wchodzą w to różne czynniki: zarobki, poziom sportowy, możliwość rozwoju, miejsce zamieszkania, stosunki z kibicami (bo np. bez sensu żeby ktoś z poprzedniej dekady grając w Wiśle i będą jej gwiazdą szedł do Warszawy lub Poznania jak dużo więcej by tam nie zarobił, a kibicom ciężko byłoby go zaakceptować) itp.
|