Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86650
Stary 14.08.2020, 15:05
To było akurat dosyć dawno. Bodaj w 2015 albo 2016.

EDIT:
Trafiłem, przełom 2015 i 2016 to newsy o Sadloku w Legii:

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...rszawa/kprzn5z

Personalnie mnie to jakoś nie szokuje, grał u nas przez raptem 1,5 roku, był z zewnątrz, nie dziwi mnie, że do Wisły nie był wtedy przywiązany. Trochę lat od tamtego czasu minęło, jego stosunek do Wisły mógł się po prostu zmienić (i chyba się zmienił).
Ostatnio edytowane przez Garret : 14.08.2020 o godz. 15:16.
Odpowiedz cytując