To było akurat dosyć dawno. Bodaj w 2015 albo 2016.
EDIT:
Trafiłem, przełom 2015 i 2016 to newsy o Sadloku w Legii:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...rszawa/kprzn5z
Personalnie mnie to jakoś nie szokuje, grał u nas przez raptem 1,5 roku, był z zewnątrz, nie dziwi mnie, że do Wisły nie był wtedy przywiązany. Trochę lat od tamtego czasu minęło, jego stosunek do Wisły mógł się po prostu zmienić (i chyba się zmienił).