Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5400
Stary 13.08.2020, 07:46
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
https://youtu.be/PUmNfZjKuE4

Miło się tego słucha, a zwłaszcza tego co Tomasz Smokowski powiedział o Wiśle pod koniec, w kontekście awansu do Ligi Mistrzów.
Potwierdzam, warto obejrzeć. Niestety mam odmienne zdanie co do końcówki. Po raz kolejny ogarnęła mnie rozpacz i smutek. :(
W Polskę wierzę.
Odpowiedz cytując