foxtrot_green napisał(a):

https://youtu.be/PUmNfZjKuE4
Miło się tego słucha, a zwłaszcza tego co Tomasz Smokowski powiedział o Wiśle pod koniec, w kontekście awansu do Ligi Mistrzów.
|
Potwierdzam, warto obejrzeć. Niestety mam odmienne zdanie co do końcówki. Po raz kolejny ogarnęła mnie rozpacz i smutek. :(