foxtrot_green napisał(a):

https://youtu.be/PUmNfZjKuE4
Miło się tego słucha, a zwłaszcza tego co Tomasz Smokowski powiedział o Wiśle pod koniec, w kontekście awansu do Ligi Mistrzów.
|
Genialna dekada dla Nas zwłaszcza w porównaniu z następną. Tych emocji nikt tam nie odbierze...