Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5399
Stary 12.08.2020, 20:40
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
https://youtu.be/PUmNfZjKuE4

Miło się tego słucha, a zwłaszcza tego co Tomasz Smokowski powiedział o Wiśle pod koniec, w kontekście awansu do Ligi Mistrzów.
Genialna dekada dla Nas zwłaszcza w porównaniu z następną. Tych emocji nikt tam nie odbierze...


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując