Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86635
Stary 12.08.2020, 18:56
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Niektóre posty to czysta fantastyka. Kadra na miejsca 10-13
Zapraszam do wymienienia 12 lepszych na papierze od nas drużyn.

Transfery zdecydowanie na plus, natomiast pójście tak mocno w zawodników ofensywnych zapominając o wzmocnieniu chociaż jednym poważnym zawodnikiem tyłów mnie dziwi. Musimy uczciwie przyznać,
że żaden z naszych obrońców nie wybija się ponad przeciętność ligową, żaden z nich nie gwarantuje stabilności. Obrona była słaba, zamiast ją wzmocnić to na ten moment osłabiliśmy się odejściem Heberta który chyba miał największy procent udanych rozegranych spotkań (chociaż uważam, że stać go było na więcej). Już nie wspomnę co to będzie jak się pojawi kontuzja i tym będzie jeszcze gorzej.

Pomysł z postawieniem na Hoyo jest ciekawy tylko w przypadku kiedy obok masz obrońcę klasowego, który podpowie, który naprawi błąd młodego. Jak ważny jest dobry partner na środku obrony pokazał ostatni mecz Realu Madryt kiedy zabrakło Ramosa a Varane był cieniem samego siebie, podobnie zresztą bywało w kadrze - Michał Pazdan był zdecydowaniem pewniejszy kiedy obok miał Kamila Glika.

Oczywiście naszego nabytku do obrony nie skreślam natomiast jego CV jest kilkukrotnie gorsze od tych którzy trafili do ofensywy.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 12.08.2020 o godz. 19:00.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując