Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86634
Stary 12.08.2020, 18:48
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
O ile potrafię sobie wyobrazić że Savic odpali, przyjdzie Alon, Kuba będzie zdrowy i ofensywa będzie 3 w lidze (2 kluby na L poza zasięgiem)
O tyle defensywa w składzie Janicki, Klemenz, Burliga Sadlok i w bramce Lis miałaby nam dać top 4 to już jest wyższy poziom abstrakcji gdzieś pomiędzy fantasmagoria a marzeniami sennymi
Co tu dużo mówić, sam przyznaje że obrona to nasza najsłabsza forma bez dwóch zdań.
Na pewno jednak:
Janicki - nie jest tak słaby tak był na jesień, już wiosną pokazała że może się ogarnąć jeśli ma konkurencję. Jak inaczej wytłumaczyć fakt że jako podstawowy obrońca Lechii i Lecha zajmował w lidze odpowiednio 3,4,4,5,5 miejsce. Gość zna smak gry o czołówkę ekstraklasy.
Klemenz - forma zwyżkowa bez dwóch zdań.
Burliga? Liczę bardziej na Niepsuja
Sadlok - jest jaki jest ale jak jest skoncentrowany to poziom czołówki ekstraklasy nie jest poza jego zasięgiem.
Odpowiedz cytując