Karherop napisał(a):

Kadra jest solidna, ale rywale też nie próżnują. Stawkę drużyn w PL mamy taką że o ile Legia sobie nie odpuszcza to za nią jest długo długo nic (finansowo). Reszta jest na podobnym poziomie i tylko od trenera i zgrabnych posunięć w klubie zależy co drużyna osiągnie w danym sezonie. Do tego oczywiście trafienie z forma kilku kluczowych graczy i trochę szczęścia do niewielu kontuzji.
Przykład mieliśmy Piasta, który z tym samym trenerem, tymi samymi (w 90%) zawodnikami w jednym sezonie ląduje na 14 miejscu w tabeli a w kolejnym zdobywa mistrzostwo.
Skowronek może z obecnym zespołem zająć i 2 i 12 miejsce. Jeśli jednak podejść racjonalnie to miejsca 6-8 są dla mnie najbardziej w zasięgu. Królewski celuje w TOP 4 i wypada się pod tymi aspiracjami podpisać.
|
O ile potrafię sobie wyobrazić że Savic odpali, przyjdzie Alon, Kuba będzie zdrowy i ofensywa będzie 3 w lidze (2 kluby na L poza zasięgiem)
O tyle defensywa w składzie Janicki, Klemenz, Burliga Sadlok i w bramce Lis miałaby nam dać top 4 to już jest wyższy poziom abstrakcji gdzieś pomiędzy fantasmagoria a marzeniami sennymi
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"